Na stiahnutie SEIT - svietidlá, elektro, informačné technológie

Na stiahnutie

Ak si želáte cenník našich produktov požiadajte oň prosím na e-mailom na adrese: seit@seit.sk alebo telefonicky.

CENNÍK

Ak si želáte cenník našich produktov požiadajte oň prosím na e-mailom na adrese: seit@seit.sk alebo telefonicky na telefónnych číslach uvedených v sekcii kontakt.

KATALÓGY NA STIAHNUTIE

NOVINKY A AKCIE NA NAŠOM FACEBOOKU

Svietidlá

V našom portfóliu nájdete kompletný sortiment interiérových, exteriérových a priemyselných svietidiel. V samotnej predajni berieme veľký dôraz na odbornosť a možnosť návrhu Vami požadovaného osvetlenia priamo na mieste. Okrem Svietidiel pre domácnosti s nami môžete rátať na projektoch v priemysle, výrobe, skladových halách, obchodných priestoroch či verejného osvetlenia s podporou niekoľkých renomovaných výrobcov a niekoľkoročnou odbornou praxou a referenciami.

Elektro

Kompletný sortiment elektroinštalačného materiálu distribuujeme vyše 500 obchodným partnerom v rámci Slovenska. V portfóliu nájdete VN, NN, bleskozvod, ale samozrejme aj široký záber produktov patriacich do predajne ako sú vypínače, ističe, káble a iné, kde si môžete nechať poradiť priamo u nášho personálu.

Informačné technológie

Počítačové siete sú jednou z dôležitých súčastí v dnešnom komunikačnom svete a s nami si môžete byť istý že Vaše informácie pomocou našich technológií smerujú po tej správnej a bezpečnej ceste. Kompletný sortiment metalických a optických prvkov počítačovej siete, rozvádzačov a aktívnych zariadení.

AKTUALITY

ÚPLNE NOVÁ STRÁNKA SEIT.SK

ÚPLNE NOVÁ STRÁNKA SEIT.SK

Vážení zákazníci, naša internetová stránka prešla poriadnou grafickou premenou. Zinteraktívnili sme design a sprehľadnili sme obsah celej web stránky. Naša stránka je prehľadne a pohodlne nastavená aj pre Vaše mobilné telefóny a tablety.

SPOJILI SME PREDAJNE!

SPOJILI SME PREDAJNE!

Od 7.1. 2015 na deň nášho 10-teho výročia sme spojili predajne elektroinštalačného materiálu a svietidiel na Hl. Námestie v budove Hlavnej pošty kde nájdete kompletný sortiment svietidiel, elektroinstalačného materiálu a informačných technológií už na jednom mieste.

ZÍSKALI SME CERTIFIKÁT DÔVERIHODNOSTI AA

SPUSTILI SME PRE VÁS E-SHOP

Navštívte E-SHOP SEIT a nakupujte svietidlá, elektro, informačné technológie z pohodlia Vášho domova. Pripravili sme pre Vás širokú ponuku za skvelé ceny.

scroll up